Nowości

Przedstawiamy nowy rodzaj blachodachówki, który zmieni sposób myślenia o tym produkcie. To Blachodachówka Spektrum Rustika, dzięki której wiele domów zyska oryginalne, stylowe oblicze.

 

Specjalna technologia nakładania powłok poliestrowych daje efekt rustykalnego, zabytkowego dachu, a klasyczny profil dachówki gwarantuje jego niepowtarzalny wygląd. Szybki i łatwy montaż oraz oszczędności wynikające z lekkiej konstrukcji więźby dachowej to znane wszystkim zalety pokryć z blachodachówki. Dekarze wiedzą, że blachodachówka Spektrum oznacza także bardzo starannie wykonany profil i rowek odprowadzający wodę, co znacząco ułatwia dokładne i szczelne ułożenie dachu. Dbałość o jakość produktów w firmie Balex Metal przejawia się na wiele sposobów, między innymi solidnym opakowaniem zabezpieczającym produkt podczas transportu. Warto podkreślić stosowanie stali o wysokiej jakości i odpowiedniej grubości powłok cynkowych i poliestrowych.

 

Dodatkowym atutem jest zastosowanie przez Balex Metal powłoki poliestrowej HDP (High Durability Polyester) o zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne, wysoką temperaturę oraz działanie chemikaliów co pozwoli domownikom spać jeszcze spokojniej.

 

 

Zalety:

 

 

Parametry techniczne blachodachówki Spektrum Rustika:

 

  

Źródło: www.balex.eu